Armin

Drzwi te należą do grupy drzwi okleinowanych, które zamówić można w wersji z płytą wiórowo-otworową (za dopłatą) lub z plastrem miodu. Opcja pierwsza jest sztywniejsza i bardziej trwała, opcja druga - lżejsza.

Estetyka

Drzwi te są proste w stylistyce, dzięki czemu nie będą dominować we wnętrzu. Ich jedyną ozdobą jest szyba umieszczona w środkowej części skrzydła - w zależności od wersji może być mniejsza lub większa. Została ona ozdobiona poziomymi listewkami. Dzięki satynowej fakturze sprzyja prywatności, oraz nadaje drzwiom elegancji.
Drzwi dostępne są w pasujących do aktualnie obowiązujących na rynku trendów, dzięki czemu bez problemu dopasować je można do kolorystyki podłóg, ścian i okien.

Wyposażenie

W komplecie z drzwiami otrzymują Państwo także dwa (drzwi o szerokości „80” i węższe) lub trzy (wersja "90") zawiasy czopowe. Zainstalowaliśmy w nich jeden z zamków: o rozstawie 72 mm na klucz w wersji pokojowej lub zamek łazienkowy. Na życzenie możliwe jest zastąpienie standardowego zamka zamkiem na wkładkę (za dopłatą).

Do drzwi dopasować można ościeżnice: stałą lub regulowaną. Polecamy Państwa uwadze duży wybór akcesoriów - kupując je u nas mają Państwo gwarancję, że kupują sprawdzone i docenione przez Klientów akcesoria wysokiej jakości. Drzwi można dopasować do swoich potrzeb - wykaz usług dostępnych za dopłatą znajduje się w tabeli niżej poniżej.

Uwaga
  • Drzwi dostępne są w wersji pojedynczej i w szerokościach: „60”, „70”, „80”, a model Armin 03 także w „90” .

Dostępne wersje produktu:

 

Dostępne kolory

  Orzech rustykalny     Sonoma

 

Parametry produktu

Wymiary zewnętrzne Od "60" do "90"
Grubość skrzydła 49 mm
Materiał - drzwi Płyta MDF
Wypełnienie ramy Plaster miodu lub płyta wiórowo-otworowa (za dopłatą)
Pokrycie ramy Okleina drewnopodobna
Rodzaj oszklenia Szyba satyna